Home Seniorzy PLH: Terminarz i wyniki

PLH: Terminarz i wyniki

 



TERMINARZ  ROZGRYWEK  PLH Sezon : 2015/2016

Godziny rozpoczęcia spotkań rozgrywanych w Oświęcimiu:

dni robocze: godz 18:00, niedziele: godz 17:00, w przypadku transmisji TV godzina ustalana indywidualnie do ramówki TVP Sport.

 

1. Runda – sezon zasadniczy

6 września 2015 – Niedziela (1 kolejka)

1. SMS U20 Sosnowiec – GKS Tychy  1:19
2. JKH GKS Jastrzębie S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A 4:0.
3. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A 8:0. 
4.STS S.A. Sanok – TMH POLONIA Bytom S.A 4:3.
5.COMARCH CRACOVIA – NAPRZÓD Janów Katowice S.A 8:3.
6. TH Unia Oświęcim – ORLIK Opole S.A 3:2.

8 września 2015 – Wtorek (17 kolejka)

100. * TH Unia Oświęcim – GKS Tychy

* Mecz przełożony z dnia 23 października 2015 r. – udział GKS Tychy

w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.

11 września 2015 – Piątek (2 kolejka)

7. ORLIK Opole S.A. – SMS U20 Sosnowiec 
8. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – Oświęcimski SPORT S.A.
9. TMH POLONIA Bytom S.A. – COMARCH CRACOVIA
10. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – STS S.A. Sanok
11. KS NESTA Toruń H.S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. 
12. GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie S.A.

13 września 2015 – Niedziela (3 kolejka)
13. SMS U20 Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie S.A.
14. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – GKS Tychy
15. STS S.A. Sanok – KS NESTA Toruń H.S.A.
16. COMARCH CRACOVIA – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
17. TH Unia Oświęcim – TMH POLONIA Bytom S.A.

18. ORLIK Opole S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

15 września 2015 – Wtorek (4 kolejka) 
19. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – SMS U20 Sosnowiec
20. TMH POLONIA Bytom S.A. – ORLIK Opole S.A.
21. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – TH Unia Oświęcim 
22. KS NESTA Toruń H.S.A – MKS CRACOVIA S.S.A
23. GKS Tychy – STS S.A. Sanok
24.JKH GKS Jastrzębie S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. 

18 września 2015 – Piątek (5 kolejka) 
25. SMS U20 Sosnowiec – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
26. STS S.A. Sanok – JKH GKS Jastrzębie S.A.
27. COMARCH CRACOVIA – GKS Tychy
28. Oświęcimski SPORT S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.
29. ORLIK Opole S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
30. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.

20 września 2015 – Niedziela (6 kolejka) 
31. TMH POLONIA Bytom S.A. – SMS U20 Sosnowiec
32. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
33. KS NESTA Toruń H.S.A. – ORLIK Opole S.A.

34. GKS Tychy – Oświęcimski SPORT S.A.

35. JKH GKS Jastrzębie S.A. – COMARCH CRACOVIA
36. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – STS S.A. Sanok

22 września 2015 – Wtorek (18 kolejka)

106. *GKS Tychy – ORLIK Opole S.A.

* Mecz przełożony z dnia 25 października 2015 r. – udział GKS Tychy

w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.

25 września 2015 – Piątek (7 kolejka) 
37. SMS U20 Sosnowiec – STS S.A. Sanok
38. COMARCH CRACOVIA – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

39.Oświęcimski SPORT S.A – JKH GKS Jastrzębie S.A.
40.ORLIK Opole S.A. – GKS Tychy

41. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.

42. TMH POLONIA Bytom S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.

27 września 2015 – Niedziela (8 kolejka) 
43. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – SMS U20 Sosnowiec
44.KS NESTA Toruń H.S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.
45.GKS Tychy – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
46. JKH GKS Jastrzębie S.A. – ORLIK Opole S.A.

47. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – Oświęcimski SPORT S.A.
48.STS S.A. Sanok – COMARCH CRACOVIA

29 września 2015 – Wtorek (9 kolejka) 
49. SMS U20 Sosnowiec – COMARCH CRACOVIA 
50. TH Unia Oświęcim – STS S.A. Sanok
51. ORLIK Opole S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
52. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.

53. TMH POLONIA Bytom S.A. – GKS Tychy

54. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.

 

2 października 2015 – Piątek (10 kolejka) 
55. KS Toruń HSA – SMS U20 Sosnowiec
56. GKS Tychy – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
57. JKH GKS Jastrzębie S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.
58. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

59.STS S.A. Sanok – ORLIK Opole S.A.

60. COMARCH CRACOVIA – Oświęcimski SPORT S.A.

4 października 2015 – Niedziela (11 kolejka) 
61. SMS U20 Sosnowiec – Oświęcimski SPORT S.A.
62.ORLIK Opole S.A. – COMARCH CRACOVIA 
63. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – STS S.A. Sanok
64. TMH POLONIA Bytom S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

65. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.

66. KS NESTA Toruń H.S.A. – GKS Tychy

6 października 2015 – Wtorek (19 kolejka)

111. *NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – GKS Tychy

* Mecz przełożony z dnia 27 października 2015 r. – udział GKS Tychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.

2. Runda – sezon zasadniczy

9 października 2015 – Piątek (12 kolejka)

67. GKS Tychy – SMS U20 Sosnowiec 
68. KS NESTA Toruń H.S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.
69. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. 
70.TMH POLONIA Bytom S.A. – STS S.A. Sanok
71. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – COMARCH CRACOVIA
72.ORLIK Opole S.A. – Oświęcimski Sport S.A.

11 października 2015 – Niedziela (13 kolejka)

73. SMS U20 Sosnowiec – ORLIK Opole S.A.
74. TH Unia Oświęcim – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
75. COMARCH CRACOVIA – TMH POLONIA Bytom S.A. 
76. STS S.A. Sanok – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
77. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A. 
78. JKH GKS Jastrzębie S.A. – GKS Tychy

13 października 2015 – Wtorek (14 kolejka)
79. JKH GKS Jastrzębie S.A. – SMS U20 Sosnowiec
80. GKS Tychy – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. 
81. KS NESTA Toruń H.S.A. – STS S.A. Sanok
82. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – COMARCH CRACOVIA
83. TMH POLONIA Bytom S.A. – Oświęcimski SPORT S.A.

84. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – ORLIK Opole S.A.

16 października 2015 – Piątek (15 kolejka) 
85. SMS U20 Sosnowiec – NAPRZÓD Janów Katowice S.A. 
86.ORLIK Opole S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A. 
87. TH Unia Oświęcim – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. 
88.COMARCH CRACOVIA – KS NESTA Toruń H.S.A.
89. STS S.A. Sanok – GKS Tychy
90. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.

18 października 2015 – Niedziela (16 kolejka)

91. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – SMS U20 Sosnowiec
92. JKH GKS Jastrzębie S.A. – STS S.A. Sanok
93. GKS Tychy – COMARCH CRACOVIA 
94. KS NESTA Toruń H.S.A. – Oświęcimski SPORT S.A.
95. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – ORLIK Opole S.A.
96. TMH POLONIA Bytom S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

23 października 2015 – Piątek (17 kolejka) 
97. SMS U20 Sosnowiec – TMH POLONIA Bytom S.A. 
98.NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
99. ORLIK Opole S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.

100. *TH Unia Oświęcim – GKS Tychy

101. COMARCH CRACOVIA – JKH GKS Jastrzębie S.A.
102. STS S.A. Sanok – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

*Mecz przełożony na dzień 8 września 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy

w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.

25 października 2015 – Niedziela (18 kolejka) 
103.STS S.A. Sanok – SMS U20 Sosnowiec
104.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – COMARCH CRACOVIA 
105.JKH GKS Jastrzębie S.A. – Oświęcimski SPORT S.A.
106. *GKS Tychy – ORLIK Opole S.A.

107. KS NESTA Toruń H.S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

108. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.

*Mecz przełożony na dzień 22 września 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.

27 października 2015 – Wtorek (19 kolejka) 
109. SMS U20 Sosnowiec – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. 
110.TMH POLONIA Bytom S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A. 
111.*NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – GKS Tychy
112. ORLIK Opole S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.

113. TH Unia Oświęcim – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
114.COMARCH CRACOVIA – STS S.A. Sanok
*Mecz przełożony na dzień 6 października 2015 (wtorek) – udział GKS Tychy

w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.

30 października 2015 – Piątek (20 kolejka) 
115.COMARCH CRACOVIA – SMS U20 Sosnowiec
116.STS S.A. Sanok – Oświęcimski SPORT S.A.
117.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – ORLIK Opole S.A. 
118. JKH GKS Jastrzębie S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.

119. GKS Tychy – TMH POLONIA Bytom S.A.

120. KS NESTA Toruń H.S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.

 

13 listopada 2015 – Piątek (21 kolejka) 
121. SMS U20 Sosnowiec – KS NESTA Toruń H.S.A. 
122.HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A. – GKS Tychy
123. TMH POLONIA Bytom S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.
124. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.

125. ORLIK Opole S.A. – STS S.A. Sanok

126. TH Unia Oświęcim – COMARCH CRACOVIA

15 listopada 2015 – Niedziela (22 kolejka) 
127. Oświęcimski SPORT S.A – SMS U20 Sosnowiec
128.COMARCH CRACOVIA – ORLIK Opole S.A. 
129. STS S.A. Sanok – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
130. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A. – TMH POLONIA Bytom S.S.

131. JKH GKS Jastrzębie S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.

132. GKS Tychy – KS NESTA Toruń H.S.A.

3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

20 listopada 2015 – Piątek (23 kolejka)

133. 1 – 6 
134. 2 – 5 
135. 3 – 4 

22 listopada 2015 – Niedziela (24 kolejka)

136. 6 – 4
137. 5 – 3 
138. 1 – 2 

27 listopada 2015 – Piątek (25 kolejka)
139. 2 – 6 
140. 3 – 1 
141. 4 – 5

29 listopada 2015 – Niedziela (26 kolejka) 
142. 6 – 5
143. 1 – 4 
144. 2 – 3 

1 grudnia 2015 – Wtorek (27 kolejka) 
145. 3 – 6 
146. 4 – 2 
147. 5 – 1

3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

20 listopada 2015 – Piątek (23 kolejka)

148. 1 – 6 
149. 2 – 5 
150. 3 – 4 

22 listopada 2015 – Niedziela (24 kolejka)

151. 6 – 4
152. 5 – 3 
153. 1 – 2 

27 listopada 2015 – Piątek (25 kolejka)
154. 2 – 6 
155. 3 – 1 
156. 4 – 5

29 listopada 2015 – Niedziela (26 kolejka) 
157. 6 – 5
158. 1 – 4 
159. 2 – 3 

1 grudnia 2015 – Wtorek (27 kolejka) 
160. 3 – 6 
161. 4 – 2 
162. 5 – 1

4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

4 grudnia 2015 – Piątek (28 kolejka) 
163. 6 – 1 
164. 5 – 2 
165. 4 – 3

6 grudnia 2015 – Niedziela (29 kolejka) 
166. 4 – 6 
167. 3 – 5 
168. 2 – 1 

11 grudnia 2015 – Piątek (30 kolejka)

169. 6 – 2
170. 1 – 3 
171. 5 – 4

13 grudnia 2015 – Niedziela (31 kolejka) 
172. 5 – 6
173. 4 – 1 
174. 3 – 2 

22 grudnia 2015 – Wtorek (32 kolejka) 
175. 6 – 3 
176. 2 – 4 
177. 1 – 5

4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

4 grudnia 2015 – Piątek (28 kolejka) 
178. 6 – 1 
179. 5 – 2 
180. 4 – 3

6 grudnia 2015 – Niedziela (29 kolejka) 
181. 4 – 6 
182. 3 – 5 
183. 2 – 1 

11 grudnia 2015 – Piątek (30 kolejka)

184. 6 – 2
185. 1 – 3 
186. 5 – 4

13 grudnia 2015 – Niedziela (31 kolejka) 
187. 5 – 6
188. 4 – 1 
189. 3 – 2 

22 grudnia 2015 – Wtorek (32 kolejka) 
190. 3 – 6
191. 2 – 4 
192. 1 – 5

5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

3 stycznia 2016 – Niedziela (33 kolejka)

193. 1 – 6 
194. 2 – 5 
195. 3 – 4 

8 stycznia 2016 – Piątek (34 kolejka)

196. 6 – 4
197. 5 – 3 
198. 1 – 2 

10 stycznia 2016 – Niedziela (35 kolejka)
199. 2 – 6 
200. 3 – 1 
201. 4 – 5

12 stycznia 2016 – Wtorek (36 kolejka) 
202. 6 – 5 
203. 1 – 4 
204. 2 – 3 

15 stycznia 2016 – Piątek (37 kolejka) 
205. 3 – 6 
206. 4 – 2 
207. 5 – 1

5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

3 stycznia 2016 – Niedziela (33 kolejka)

208. 1 – 6 
209. 2 – 5 
210. 3 – 4 

8 stycznia 2016 – Piątek (34 kolejka)

211. 6 – 4
212. 5 – 3 
213. 1 – 2 

10 stycznia 2016 – Niedziela (35 kolejka)
214. 2 – 6
215. 3 – 1 
216. 4 – 5

12 stycznia 2016 – Wtorek (36 kolejka) 
217. 6 – 5 
218. 1 – 4 
219. 2 – 3 

15 stycznia 2016 – Piątek (37 kolejka) 
220. 3 – 6 
221. 4 – 2 
222. 5 – 1

6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

17 stycznia 2016 – Niedziela (38 kolejka) 
223. 6 – 1
224. 5 – 2 
225. 4 – 3

22 stycznia 2016 – Piątek (39 kolejka) 
226. 4 – 6 
227. 3 – 5 
228. 2 – 1 

24 stycznia 2016 – Niedziela (40 kolejka) 
229. 6 – 2
230. 1 – 3 
231. 5 – 4

29 stycznia 2016 – Piątek (41 kolejka) 
232. 5 – 6 
233. 4 – 1 
234. 3 – 2 

31 stycznia 2016 – Niedziela (42 kolejka) 
235. 6 – 3
236. 2 – 4 
237. 1 – 5

6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

17 stycznia 2016 – Niedziela (38 kolejka) 
238. 6 – 1
239. 5 – 2 
240. 4 – 3

22 stycznia 2016 – Piątek (39 kolejka) 
241. 4 – 6 
242. 3 – 5 
243. 2 – 1 

24 stycznia 2016 – Niedziela (40 kolejka) 
244. 6 – 2
245. 1 – 3 
246. 5 – 4

29 stycznia 2016 – Piątek (41 kolejka) 
247. 5 – 6
248. 4 – 1 
249. 3 – 2 

31 stycznia 2016 – Niedziela (42 kolejka) 
250. 6 – 3
251. 2 – 4 
252. 1 – 5

Terminy PLAY- OFF luty/marzec2016

I runda (ćwierćfinał: 1 – 8; 2 – 7; 3 – 6; 4 – 5)

  • 19 lutego 2016 (dom);

  • 20 lutego 2016 (dom);

  • 23 lutego 2016 (wyjazd);

  • 24 lutego 2016 (wyjazd);

  • 27 lutego 2016 (dom);

II runda (półfinał: 1 – 4; 2 – 3)

  • 29 lutego 2016 (dom);

  • 1 marca 2016 (dom);

  • 4 marca 2016 (wyjazd);

  • 5 marca 2016 (wyjazd);

  • 8 marca 2016 (dom);

  • 10 marca 2016 (wyjazd);

  • 12 marca 2016 (dom);

III runda (finał: zwycięscy półfinałów)

  • 14 marca 2016 (dom);

  • 15 marca 2016 (dom);

  • 18 marca 2016 (wyjazd);

  • 19 marca 2016 (wyjazd);

  • 22 marca 2016 (dom);

  • 24 marca 2016 (wyjazd);

  • 26 marca 2016 (dom);

III runda (o brązowy medal: przegrani w półfinałach)

  • 15 marca 2016 (dom);

  • 18 marca 2016 (wyjazd);

  • 20 marca 2016 (dom);

Mecze o utrzymanie w lidze

19 lutego 2016 – Piątek ( I. runda)

9 – pauza 
10 – 11

21 lutego 2016 – Niedziela (I. runda)

11 – pauza 
9 – 10


23 lutego 2016 – Wtorek (I. runda)

10 – pauza

11 – 9 

26 lutego 2016 – Piątek ( II. runda)

9 – pauza 
11 – 10

28 lutego 2016 – Niedziela (II. runda)

11 – pauza 
10 – 9

1 marca 2016 – Wtorek (II. runda)

10 – pauza

9 – 11

 

VS

Dziękujemy za sezon 2015/2016

 

 

 

 

 

 

<<  Czerwca 2016  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

KOBIECY HOKEJ

MŁODZIEŻ

UŻYTKOWNICY ON-LINE

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Sponsorzy:
miasto oswiecim rms trans
tyskie sponsor korona chwilwki sok

 

 

 
NTM
prozysk perfect1

 

Patroni medialni:
TVP Sport    radio oswiecimoswiecimonline