Home Seniorzy PLH: Terminarz i wyniki

PHL: Terminarz i wyniki

 



TERMINARZ  ROZGRYWEK  PLH Sezon : 2016/2017

Godziny rozpoczęcia spotkań rozgrywanych w Oświęcimiu:

dni robocze: godz 18:00, niedziele: godz 17:00, w przypadku transmisji TV godzina ustalana indywidualnie do ramówki TVP Sport.

 

1. Runda – sezon zasadniczy

11 września 2016 – Niedziela (1 kolejka)

 1. COMARCH Cracovia pauza

 2. GKS Tychy – SMS PZHL U20 Sosnowiec

 3. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS GieKSa Katowice

 4. JKH GKS Jastrzębie – MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk

 5. KS UNIA Oświęcim – NESTA MIRES Toruń

 6. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – PGE ORLIK Opole

13 września 2016 – Wtorek (2 kolejka)

 7. PGE ORLIK Opole pauza

 8. NESTA MIRES Toruń – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

 9. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – KS UNIA Oświęcim

10. JKH GKS Jastrzębie - GKS GieKSa Katowice

11. SMS PZHL U20 Sosnowiec – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

12. COMARCH Cracovia – GKS Tychy

16 września 2016 – Piątek (3 kolejka)

13. GKS Tychy pauza

14. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – COMARCH Cracovia

15. JKH GKS Jastrzębie – SMS PZHL U20 Sosnowiec

16. GKS GieKSa Katowice - KS UNIA Oświęcim

17. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

18. PGE ORLIK Opole – NESTA MIRES Toruń

1

23 września 2016 – Piątek (4 kolejka)

19. NESTA MIRES Toruń pauza

20. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – PGE ORLIK Opole

21. GKS GieKSa Katowice – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

22. SMS PZHL U20 Sosnowiec – KS UNIA Oświęcim

23. COMARCH Cracovia – JKH GKS Jastrzębie

24. GKS Tychy – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

25 września 2016 – Niedziela (5 kolejka)

25. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ pauza

26. JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy

27. KS UNIA Oświęcim – COMARCH Cracovia

28. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – SMS PZHL U20 Sosnowiec

29. PGE ORLIK Opole – GKS GieKSa Katowice

30. NESTA MIRES Toruń – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

27 września 2016 – Wtorek (6 kolejka)

31. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk pauza

32. GKS GieKSa Katowice – NESTA MIRES Toruń

33. SMS PZHL U20 Sosnowiec – PGE ORLIK Opole

34. COMARCH Cracovia – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

35. GKS Tychy – KS UNIA Oświęcim

36. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie

30 września 2016 – Piątek (7 kolejka)

37. JKH GKS Jastrzębie pauza

38. KS UNIA Oświęcim – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

39. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – GKS Tychy

40. PGE ORLIK Opole – COMARCH Cracovia

41. NESTA MIRES Toruń – SMS PZHL U20 Sosnowiec

42. AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk - GKS GieKSa Katowice

2 października 2016 – Niedziela (8 kolejka)

43. GKS GieKSa Katowice pauza

44. SMS PZHL U20 Sosnowiec – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

45. COMARCH Cracovia – NESTA MIRES Toruń

46. GKS Tychy – PGE ORLIK Opole

47. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

48. JKH GKS Jastrzębie – KS UNIA Oświęcim

4 października 2016 – Wtorek (15 kolejka)

90. * TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy

2

 * Mecz przełożony z dnia 23 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu

 Kontynentalnego.

7 października 2016 – Piątek (9 kolejka)

49. KS UNIA Oświęcim pauza

50. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie

51. PGE ORLIK Opole – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

52. NESTA MIRES Toruń – GKS Tychy

53. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – COMARCH Cracovia

54. GKS GieKSa Katowice - SMS PZHL U20 Sosnowiec

9 października 2016 – Niedziela (10 kolejka)

55. SMS PZHL U20 Sosnowiec pauza

56. COMARCH Cracovia – GKS GieKSa Katowice

57. GKS Tychy – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

58. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – NESTA MIRES Toruń

59. JKH GKS Jastrzębie – PGE ORLIK Opole

60. KS UNIA Oświęcim – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

11 października 2016 – Wtorek (11 kolejka)

61. TMH TEMPISH POLONIA Bytom pauza

62. PGE ORLIK Opole – KS UNIA Oświęcim

63. NESTA MIRES Toruń – JKH GKS Jastrzębie

64. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

65. GKS GieKSa Katowice – GKS Tychy

66.SMS PZHL U20 Sosnowiec – COMARCH Cracovia

3

2. Runda – sezon zasadniczy

 14 października 2016 – Piątek (12 kolejka)

67. COMARCH Cracovia pauza

68. SMS PZHL U20 Sosnowiec – GKS Tychy

69.GKS GieKSa Katowice – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

70. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie

71. NESTA MIRES Toruń – KS UNIA Oświęcim

72. PGE ORLIK Opole – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

16 października 2016 – Niedziela (13 kolejka)

73. PGE ORLIK Opole pauza

74. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – NESTA MIRES Toruń

75. KS UNIA Oświęcim – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

76. GKS GieKSa Katowice – JKH GKS Jastrzębie

77. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – SMS PZHL U20 Sosnowiec

78. GKS Tychy – COMARCH Cracovia

21 października 2016 – Piątek (14 kolejka)

79. GKS Tychy pauza

80. COMARCH Cracovia – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

81. SMS PZHL U20 Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie

82. KS UNIA Oświęcim - GKS GieKSa Katowice

83. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

84.NESTA MIRES Toruń – PGE ORLIK Opole

23 października 2016 – Niedziela (15 kolejka)

85. NESTA MIRES Toruń pauza

86. PGE ORLIK Opole – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

87. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – GKS GieKSa Katowice

88. KS UNIA Oświęcim – SMS PZHL U20 Sosnowiec

89. JKH GKS Jastrzębie – COMARCH Cracovia

90. * TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – GKS Tychy

 * Mecz przełożony na dzień 4 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu

Kontynentalnego.

25 października 2016 – Wtorek (16 kolejka)

91. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ pauza

92. * GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

93. COMARCH Cracovia – KS UNIA Oświęcim

4

94. SMS PZHL U20 Sosnowiec – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

95. GKS GieKSa Katowice – PGE ORLIK Opole

96. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk --NESTA MIRES Toruń

 * Mecz przełożony na dzień 26 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu

Kontynentalnego.

26 października 2016 – Środa (16 kolejka)

92. * GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

 * Mecz przełożony z dnia 25 października 2016 r. – udział GKS Tychy w II rundzie Pucharu

Kontynentalnego.

 28 października 2015 – Piątek (17 kolejka)

 97. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk pauza

 98.NESTA MIRES Toruń – GKS GieKSa Katowice

 99. PGE ORLIK Opole – SMS PZHL U20 Sosnowiec

100. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – COMARCH Cracovia

101. KS UNIA Oświęcim – GKS Tychy

102. JKH GKS Jastrzębie – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

9 listopada 2016 – Środa (20 kolejka)

118. * GKS Tychy – NESTA MIRES Toruń

 * Mecz przełożony z dnia 18 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy

Pucharu Kontynentalnego.

11 listopada 2016 – Piątek (18 kolejka)

103. JKH GKS Jastrzębie pauza

104. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – KS UNIA Oświęcim

105. GKS Tychy – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

106. COMARCH Cracovia – PGE ORLIK Opole

107.SMS PZHL U20 Sosnowiec – NESTA MIRES Toruń

108. GKS GieKSa Katowice – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

 13 listopada 2016 – Niedziela (19 kolejka)

109.GKS GieKSa Katowice pauza

110. MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – SMS PZHL U20 Sosnowiec

111. NESTA MIRES Toruń – COMARCH Cracovia

112. PGE ORLIK Opole – GKS Tychy

113. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

114. KS UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

 18 listopada 2016 – Piątek (20 kolejka)

115. KS UNIA Oświęcim pauza

116. JKH GKS Jastrzębie – TMH TEMPISH POLONIA Bytom

5

117. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – PGE ORLIK Opole

118. * GKS Tychy – NESTA MIRES Toruń

119. COMARCH Cracovia – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

120. SMS PZHL U20 Sosnowiec -- GKS GieKSa Katowice

 * Mecz przełożony na dzień 9 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy

Pucharu Kontynentalnego.

20 listopada 2016 – Niedziela (21 kolejka)

121. SMS PZHL U20 Sosnowiec pauza

122. GKS GieKSa Katowice – COMARCH Cracovia

123. * MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – GKS Tychy

124. NESTA MIRES Toruń – TATRYSKI PODHALE Nowy Targ

125. PGE ORLIK Opole – JKH GKS Jastrzębie

126. TMH TEMPISH POLONIA Bytom – KS UNIA Oświęcim

 * Mecz przełożony na dzień 23 listopada 2016 – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy

Pucharu Kontynentalnego.

23 listopada 2016 – Środa (21 kolejka)

123. * MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk – GKS Tychy

 * Mecz przełożony z dnia 20 listopada 2016 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do III rundy

Pucharu Kontynentalnego.

25 listopada 2016 – Piątek (22 kolejka)

127. TMH TEMPISH POLONIA Bytom pauza

128. KS UNIA Oświęcim – PGE ORLIK Opole

129. JKH GKS Jastrzębie – NESTA MIRES Toruń

130. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ – MH AUTOMATYKA STOCZNIOWIEC 2014 Gdańsk

131. GKS Tychy – GKS GieKSa Katowice

132. COMARCH Cracovia – SMS PZHL U20 Sosnowiec

6

3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

27 listopada 2016 – Niedziela (23 kolejka)

133. 1 – 6

134. 2 – 5

135. 3 – 4

2 grudnia 2016 – Piątek (24 kolejka)

136. 6 – 4

137. 5 – 3

138. 1 – 2

4 grudnia 2016 – Niedziela (25 kolejka)

139. 2 – 6

140. 3 – 1

141. 4 – 5

6 grudnia 2016 – Wtorek (26 kolejka)

142. 6 – 5

143. 1 – 4

144. 2 – 3

9 grudnia 2016 – Piątek (27 kolejka)

145. 3 – 6

146. 4 – 2

147. 5 – 1

7

3. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

27 listopada 2016 – Niedziela (23 kolejka)

148. 1 – pauza

149. 2 – 5

150. 3 – 4

2 grudnia 2016 – Piątek (24 kolejka)

151. Pauza – 4

152. 5 – 3

153. 1 – 2

4 grudnia 2016 – Niedziela (25 kolejka)

154. 2 – Pauza

155. 3 – 1

156. 4 – 5

6 grudnia 2016 – Wtorek (26 kolejka)

157. Pauza – 5

158. 1 – 4

159. 2 – 3

9 grudnia 2016 – Piątek (27 kolejka)

160. 3 – Pauza

8

161. 4 – 2

162. 5 – 1

4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

20 grudnia 2016 – Wtorek (28 kolejka)

163. 6 – 1

164. 5 – 2

165. 4 – 3

22 grudnia 2016 – Czwartek (29 kolejka)

166. 4 – 6

167. 3 – 5

168. 2 – 1

3 stycznia 2017 – Wtorek (30 kolejka)

169. 6 – 2

170. 1 – 3

171. 5 – 4

6 stycznia 2017 – Piątek (31 kolejka)

172. 5 – 6

173. 4 – 1

174. 3 – 2

9

8 stycznia 2017 – Niedziela (32 kolejka)

175. 6 – 3

176. 2 – 4

177. 1 – 5

4. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

20 grudnia 2016 – Wtorek (28 kolejka)

178. Pauza – 1

179. 5 – 2

180. 4 – 3

22 grudnia 2016 – Czwartek (29 kolejka)

181. 4 – Pauza

182. 3 – 5

183. 2 – 1

3 stycznia 2017 – Wtorek (30 kolejka)

184. Pauza – 2

185. 1 – 3

186. 5 – 4

6 stycznia 2017 – Piątek (31 kolejka)

187. 5 –Pauza

188. 4 – 1

10

189. 3 – 2

8 stycznia 2017 – Niedziela (32 kolejka)

190. Pauza – 3

191. 2 – 4

192. 1 – 5

5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

13 stycznia 2017 – Piątek (33 kolejka)

193. 1 – 6

194. 2 – 5

195. 3 – 4

 * Mecz z udziałem zespołu GKS Tychy, przełożony na dzień 18 stycznia 2017 r. – w przypadku

awansu GKS Tychy do Finałowego Turnieju Pucharu Kontynentalnego.

15 stycznia 2017 – Niedziela (34 kolejka)

196. 6 – 4

197. 5 – 3

198. 1 – 2

 * Mecz z udziałem zespołu GKS Tychy, przełożony na dzień 24 stycznia 2017 r. – w przypadku

awansu GKS Tychy do Finałowego Turnieju Pucharu Kontynentalnego.

18 stycznia 2017 – Środa (33 kolejka)

 *

11

 * Mecz przełożony z dnia 13 stycznia 2017 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do Finałowego

Turnieju Pucharu Kontynentalnego.

20 stycznia 2017 – Piątek (35 kolejka)

199. 2 – 6

200. 3 – 1

201. 4 – 5

22 stycznia 2017 – Niedziela (36 kolejka)

202. 6 – 5

203. 1 – 4

204. 2 – 3

24 stycznia 2017 – Wtorek (34 kolejka)

 *

 * Mecz przełożony z dnia 15 stycznia 2017 r. – w przypadku awansu GKS Tychy do Finałowego

Turnieju Pucharu Kontynentalnego.

27 stycznia 2017 – Piątek (37 kolejka)

205. 3 – 6

206. 4 – 2

207. 5 – 1

5. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’)

13 stycznia 2017 – Piątek (33 kolejka)

208. 1 –Pauza

209. 2 – 5

210. 3 – 4

15 stycznia 2017 – Niedziela (34 kolejka)

211. Pauza – 4

212. 5 – 3

213. 1 – 2

20 stycznia 2017 – Piątek (35 kolejka)

214. 2 – Pauza

215. 3 – 1

216. 4 – 5

12

22 stycznia 2017 – Niedziela (36 kolejka)

217. Pauza – 5

218. 1 – 4

219. 2 – 3

27 stycznia 2017 – Piątek (37 kolejka)

220. 3 – Pauza

221. 4 – 2

222. 5 – 1

6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)

29 stycznia 2017 – Niedziela (38 kolejka)

223. 6 – 1

224. 5 – 2

225. 4 – 3

3 lutego 2017 – Piątek (39 kolejka)

226. 4 – 6

227. 3 – 5

228. 2 – 1

5 lutego 2017 – Niedziela (40 kolejka)

229. 6 – 2

230. 1 – 3

231. 5 – 4

15 lutego 2017 – Środa (41 kolejka)

232. 5 – 6

13

233. 4 – 1

234. 3 – 2

17 lutego 2017 – Piątek (42 kolejka)

235. 6 – 3

236. 2 – 4

237. 1 – 5

6. Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)

29 stycznia 2017 – Niedziela (38 kolejka)

238. Pauza – 1

239. 5 – 2

240. 4 – 3

3 lutego 2017 – Piątek (39 kolejka)

241. 4 – Pauza

242. 3 – 5

243. 2 – 1

5 lutego 2017 – Niedziela (40 kolejka)

244. Pauza – 2

245. 1 – 3

246. 5 – 4

14

15 lutego 2017 – Środa (41 kolejka)

247. 5 – Pauza

248. 4 – 1

249. 3 – 2

17 lutego 2017 – Piątek (42 kolejka)

250. Pauza – 3

251. 2 – 4

252. 1 – 5

Faza finałowa

Terminy PLAY OFF Luty/Marzec/Kwiecień 2017

I Runda (Ćwierćfinał: 1 – 8, 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5)

 21 lutego 2017 (dom)

 22 lutego 2017 (dom)

 25 lutego 2017 (wyjazd)

 26 lutego 2017 (wyjazd)

 1 marca 2017 (dom)

 3 marca 2017 (wyjazd)

 5 marca 2017 (dom)

II Runda (Półfinał: 1 – najniższy w tabeli, 2 – wyższy w tabeli)

 7 marca 2017 (dom)

 8 marca 2017 (dom)

15

 11 marca 2017 (wyjazd)

 12 marca 2017 (wyjazd)

 15 marca 2017 (dom)

 17 marca 2017 (wyjazd)

 19 marca 2017 (dom)

 III Runda (Finał: zwycięzcy półfinałów)

 21 marca 2017 (dom)

 22 marca 2017 (dom)

 25 marca 2017 (wyjazd)

 26 marca 2017 (wyjazd)

 29 marca 2017 (dom)

 31 marca 2017 (wyjazd)

 2 kwietnia 2017 (dom)

 III Runda (Brązowy medal: przegrani w półfinałach)

 21 marca 2017 (dom)

 24 marca 2017 (wyjazd)

 26 marca 2017 (dom)

Faza meczów o utrzymanie się w PHL

Terminy PLAY OUT Luty/Marzec 2017

- Uczestniczą dwa zespoły, które po czterech rundach sezonu zasadniczego zajęły

ostatnie miejsca.

- Zespół SMS PZHL U20, nie uczestniczy w fazie finałowej PLAY OFF ani w fazie

PLAY OUT - utrzymanie się w PHL.

- Zespoły uczestniczące w fazie PLAY OUT, grają do czterech zwycięstw.

- Zespół, który przegra rywalizację, zostaje zdegradowany do I Ligi.

1. Runda – PLAY OUT

16

24 lutego 2017 – Piątek (1 kolejka)

DOM

26 lutego 2017 – Niedziela (2 kolejka)

 DOM

3 marca 2017 – Piątek (3 kolejka)

WYJAZD

5 marca 2017 – Niedziela (4 kolejka)

WYJAZD

10 marca 2017 – Piątek (5 kolejka)

 DOM

12 marca 2017 – Niedziela (6 kolejka)

WYJAZD

15 marca 2017 – Niedziela (7 kolejka)

 

 

 

VS

Polska Hokej Liga

GKS Tychy

vs

KS Unia Oświęcim 

Miejsce: Oświęcim

 Data: 27.09.2016

 Godz: 18:00

 

 

 

<<  Września 2016  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     2  3  4
  5  7  8  910
1214151718
1920212224
262829  

KOBIECY HOKEJ

MŁODZIEŻ

UŻYTKOWNICY ON-LINE

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Sponsorzy:
miasto oswiecim rms trans
tyskie sponsor korona chwilwki sok

 

 

 
NTM
prozysk perfect1

 

Patroni medialni:
TVP Sport   radio oswiecim